Bu Hafta Vizyona Giren Filmler / 09.09.2017 | bibaksana My title

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler / 09.09.2017

Sinema

Written by:

Views: 379

Bu hafta Türkiye’deki sinema salonlarında 2’si yerli 8 film vizyona giriyor.

Korhan Uğur’un yönettiği, başrollerini Melih Selçuk, Cemre Melis Çınar,  Barış KıralioğluBedia Ener ve Halil Kumova‘ın paylaştığı Cenaze İşleri  ve Emre Yılmaz’ın yönettiği, başrollerini Anıl Altan,  Iskui Baldzhian,  Ali Buhara Mete,  Mine Tüfekçioğlu,  Melda Arat‘ın paylaştığı Yarım Kalan haftanın Türk filmleri.

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Barry Seal Kaçakçı

Gerilim,  Suç

Doug Liman

Tom Cruise,  Jayma Mays,  Domhnall Gleeson,  Sarah Wright,  Caleb Landry Jones

Gary Spinelli

Başarılı sivil havayolları pilotu Barry Seal (Tom Cruise), ailesiyle huzurlu bir hayat sürdürse de CIA’den gelen cazip teklifi reddedemez ve devlet adına Güney Amerika’ya silah taşımaya başlar.

Ancak işler büyüdükçe dönen paralar da büyür ve Barry kendini CIA’in yanında Pablo Escobar gibi uyuşturucu tacirleri için de çalışırken bulur.

Kaçakçı filmi, Barry Seal’ın gerçek hayat hikayesine dayanarak çekildi.

Emoji Filmi

Animasyon

Tony Leondis

Anna Faris,  Christina Aguilera,  Sofia Vergara,  Jake T. Austin,  Patrick Stewart

Eric Siegel ,  Tony Leondis

Alex adında bir gencin telefonundaki mesajlaşma uygulamasındaki emojilerin yaşadığı Textopolis şehrinde tüm Emoji’ler, en favori emoji olabilmek için yanıp tutuşarak günlerini geçirmektedir.

Tüm emojiler yalnızca bir ifadeyi verebilecek şekilde doğmuştur, ancak Bezgin (Gene) birçok ifadeye bürünebilmektedir.

Bu durum emoji merkezinde bir kargaşaya neden olunca Bezgin’in silinmesine karar verilir.

Bunu önleyebilmek için Bezgin, diğer iki emoji Beşlik (Hi-5) ve Kaçak (Jailbreak) ile telefondaki diğer uygulamalara girerek durumu düzeltecek kodu bulmak üzere heyecanlı bir yolculuğa çıkar.

Bu esnada telefonda yaşana ve hepsini tehdit eden daha büyük bir problem, tüm emojilerin umudunu 3 maceracı emojiye bağlamasına neden olacaktır.

Karabasan

Gerilim,  Korku

Phillip Guzman

Jocelin Donahue,  Jesse Bradford,  Jesse Borrego,  Lori Petty,  James Eckhouse

Kate Bowman (Jocelin Donahue), bir süredir uykusunda ölen ve görünür hiçbir sebep bulunamayan insanların ölümlerini araştırmakta olan bir sosyal hizmetler görevlisidir.

Yalnız bu kişilerin hepsinin ortak olarak söylediği birşey vardır: hepsi ölümlerinden kısa süre önce uyku felci geçirmiş, kabuslarında kendilerini hiç kıpırdayamadan korkunç bir yaratığın elinde can verirken gördüklerini anlatmışlardır.

Olayı daha derinlemesine incelemeye karar veren Kate, bu doğa üstü güçle yüz yüze gelecek, kendisinin ve ailesinin yaşamını kurtarmaya çalışacaktır.

Tutku Oyunu

Dram,  Gerilim

François Ozon

Marine Vacth,  Jérémie Renier,  Jacqueline Bisset, Myriam Boyer,  Dominique Reymond

Bunalımlı günler geçirmekte olan genç Chloé (Marine Vacth), terapi gördüğü psikiyatr Paul’a (Jérémie Renier) sırılsıklam aşık olur.

Aşkı karşılık da bulunca ikili birlikte yaşamaya başlarlar.

Ancak Paul’ün geçmişiyle ilgili anlatmadığı şeyler vardır ve bu gerçekler, ikili arasında gerilimli bir kovalamacanın başlamasına neden olur.

Ejderin Doğuşu

Biyografi , Dram

George Nolfi

Philip Ng,  Xia Yu,  Billy Magnussen,  Terry Chen, Vanessa Ross

Çektiği filmlerle Amerika’da adını herkese duyurmaya başlayan Bruce Lee (Philip Ng), şöhretinin de etkisiyle kendini dünyanın en büyük dövüşçüsü olarak görmeye başlamıştır.

Çin’den San Francisco’ya gelen Şaolin üstadı Wong Jack Man (Xia Yu), Bruce Lee tarafından bir tehdit olarak algılanmaktadır ve günün birinde mutlaka kozlarını paylaşmaları kaçınılmazdır.

Cenaze İşleri

Komedi

Korhan Uğur

Melih Selçuk,  Cemre Melis Çınar,  Barış Kıralioğlu, Bedia Ener,  Halil Kumova

Eskişehir Odunpazar Belediyesi’nde cenaze işleri görevlisi olarak çalışan Orhan (Melih Selçuk), aynı zamanda kimsesizler mezarlığından da sorumludur.

Sevdiği kız Serpil’le (Cemre Melis Çınar) evlenmeye çok istese de parasal sıkıntılar bu emeline mani olmaktadır.

Yakın arkadaşı Rafet günün birinde bir cesedi acilen ortadan kaldırması gerektiğinde Orhan’dan yardım ister.

Orhan pek gönüllü olmasa da oradan gelecek parayla Serpil’le düğün yapabileceklerini düşünerek cesedi kimsesizler mezarlığına gömmeyi kabul eder.

Ancak ceset tam gömülürken adamın ölmediği anlaşılınca işler sarpa saracaktır.

Yarım Kalan

Dram,  Romantik

Emre Yılmaz

Anıl Altan,  Iskui Baldzhian,  Ali Buhara Mete,  Mine Tüfekçioğlu,  Melda Arat

İstanbul’da üniversite eğitimi sırasında tanışan Mert (Anıl Altan) ve Ermeni Iskui (Iskui Baldzhian) arasında bir aşk başlar.

Bu durum başta Iskui’nin abisi Aram ve Mert’in ailesi tarafından büyük tepkiyle karşılansa da, birbirini çok seven iki genç, aşkları uğruna her şeyle mücadele etmeyi göze almıştır.

3000+ ABONE ARASINA KATIL

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İlginizi Çekebilir

Çember İçin Devam Kararı Çıktı! Bu akşam üçüncü bölümüyle Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak altı bölümlük polisiye dizi Çember'den haber var. Star TV, yapımcı firma ...
Çember’in Eksiği Şüphe… Altı bölümlük polisiye televizyon filmi serisi Çember, sevildi. Ne yalan söyleyeyim; eleştirdiğim yerler olsa da, abuk sabuk, izleyiciyle dalga geç...
Bu Akşam Televizyonda Ne Var? / 31.07.2017 Öncelikle Çember'in saati değişti ve böylece de büyük bir hatadan geri dönülmüş oldu. Zira 21:45'de yayınlanarak maça 1-0 yenik başlıyordu. Benc...
Heyecandan Yoksun Polisiye Dizi, Çember Oyunu Bozu... Altı bölümlük polisiye dizi Çember Oyunu Bozuyorum, dün akşam Star TV ekranlarında merhaba dedi. Malum dün akşam kanallar da pek bir boştu. Seçe...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.