Kızım Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! | bibaksana My title

Kızım Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

AnasayfaHaberler

Written by:

Views: 133

Yayınlanan ilk tanıtımı ile ilgimi hiç çekmeyen ancak ikinci tanıtımı ile de “e güzel galiba” dediğim Kızım dizisi için son sekiz güne girmiş bulunmaktayız.

Bu arada birinci tanıtımı izleyip çok ağladım, içimiz yandı, diyenleri de henüz anlayabilmiş değilim.

Bakıyorum bakıyorum ağlayacak bir şey bulamıyorum.

Ayrıca yine ilk tanıtımda; Leyla Lydia Tuğutlu ‘yu, bakın kadın ana cast var,  ileride Buğra Gülsoy ile aşk yaşayacaklar demek ister gibi koymak ama diğer yandan da diyaloglu figüran muamelesi yapmak biraz enteresan olmuş.

Neyse…

Dediğim gibi ikinci tanıtım çok daha amacına uygun ve ilgi çekici yapılmış.

Peki Kızım dizisi TV8 ekranlarında ne zaman yayınlanacak?

19 Eylül Çarşamba saat 20:00’de.

Yapımcılığını Med Yapım ve  Fatih Aksoy ’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Gökçen Usta ‘nın oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt ve Irmak Bahçeci kaleme alıyor.

Bu arada Kızım dizi oyuncuları arasında Anne dizisi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Beren Gökyıldız, Serhat Teoman, Tugay Mercan, Sinem Ünsal ve Suna Selen var.

Kızım Dizisi Hikayesi;

Öykü sekiz yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır.

Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince, daha önce hiç görmediği babası Demir’i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir, Öykü’nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır.

Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü’yle yaşamayı istememektedir.

Demir ve ortağı Uğur bir yandan Öykü’den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.

Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir.

Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü’nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

 

 

3000+ ABONE ARASINA KATIL

Haftalık bültenimize abone olun, yeni içerikleri kaçırmayın.

Abonelik işleminiz tamamlandı.

Bir hata meydana geldi, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

İlginizi Çekebilir

“Kızım” Bir İntihar Vakası! Kızım dizisi ile ilgili iki sorum olacak; 1)  TV8 bu diziyi neden Çarşamba gününe koyar? 2) Küçücük çocuğa neden koskoca kadın muamelesi yapılar...
Kayıtdışı… Bir Hikaye Ancak Bu Kadar Karışık... Gelin, hiç uzatmadan Kayıtdışı'nın birinci bölümünde, paralel kurguda kaç hikayenin anlatıldığına şöyle bir bakalım; 1)Otel odasında birilerini döv...
Görümce, görmiyim ömrümce (!) Hiç uzatmadan direk konuya giriyorum; Güldürmek için yapılmış ama çok az güldüren, Deniz'in işten atılma bloğundan sonra izleyiciye "e hadi artı...
Televizyon Dünyasından Haftanın Haberleri 14.05.2... Deli Gönül'ün Çekimleri Başladı! Başrollerinde Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı Fox Tv'nin yeni dizisi “Deli Gönül”ün çekimleri başladı. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect. Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.